Na tip top


Każdy z nas zastanawia się co jeszcze można zrobić, żeby nasze mieszkania stawały się jeszcze bardziej atrakcyjne, jeszcze bardziej funkcjonalne i jeszcze piękniejsze.

Wykończenia wnętrz to twardy orzech do zgryzienia i często będziesz potrzebował pomocy specjalistów. Sprawy takie jak remont łazienki, choćby układanie płytek to nie jest to co chcemy pozostawić takie sobie.

Może nawet szczególnie jeśli chodzi o remont łazienki.
hydroizolacja łazienki
To pomieszczenie musi być twoją strefą komfortu. Nie da się jednak uzyskać dobrego efektu gdy płytki są sklejone krzywo, albo odpadają same od ścian.

Wykończenia wnętrz takich jak łazienka to przede wszystkim ciągły balans między funkcjonalnością a coraz wymyślniejszymi na naszym rynku dekoracjami. Ideałem będzie więc łazienka z dużą wanną z hydromasażem, eleganckim lustrem i złotym wieszakiem na ręczniki? Okazuje się jak zwykle, że łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Otóż diabeł tkwi w szczegółach a prawda jest taka, że nigdy nie będziemy w stanie mieć idealnie funkcjonalnej i najpiękniejszej łazienki. Wykończenia wnętrz łazienkowych opierają się więc głównie na funkcjonalności, układanie płytek tak żebyś ich w ogóle nie zauważał, żeby nie rozpraszały. Remont łazienki opiera się więc o wstawienie dużej wanny lub prysznica, dużej umywalki i zwykle pralki (no i kosza na brudy).

Co jeżeli zaproponuje Ci inne rozwiązanie?

Już dziś pomyśl o łazience tak pięknej, że twoim gościom oczy wyjdą z orbit. Wyobraź sobie dżunglę w twoim własnym prywatnym SPA. Wszędzie piękne rośliny osadzone w nowoczesnych doniczkach złożonych z wymyślnych kształtów z każdego działu geometrii z twojej szkoły średniej. W sumie brakuje tylko skrzeku żab i śródziemnomorskich cykad. W pomieszczeniu pełnym zielonych kafelek, między jedną a drugą paprocią zakamuflowana umywalka, a wśród popularnych storczyków wanna (oczywiście na pewno nie biała).

Myślisz sobie teraz pewnie, nie do zrobienia. Mam za mało przestrzeni i kapitału na takie marzenia. Remont łazienki to jednak inwestycja, której nie da się żałować.

Zobacz polecane: Sucha Zabudowa​ Poznań.